www.cvonline.hu
Kirendeltség-vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.02.
Jelentkezési határidő: 2016.10.10.
Hirdetés azonosító: 1080708
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR szolgáltatásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. kecskeméti irodájába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Partnerekkel, kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák kezelése,
  • Kirendeltségi csapat irányítása, ellenőrzése, értékelése,
  • Napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, beszámolók készítése a felső vezetés számára,
  • Kölcsönzési projektek eredményességének biztosítása, operatív felügyelete,
  • Részvétel az új munkatársak kiválasztásában és betanításában,
  • A kirendeltség egészének, az egyéni teljesítménynek folyamatos támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, HR szakirányú végzettség előnyt jelent
  • HR szolgáltatások területén szerzett 2-3 éves tapasztalat (preferáltan toborzás-kiválasztás/munkaügy)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfél- és eredményorientált, proaktív személyiség
  • Vezetői attitűd, lényeglátás, rendszerszemlélet
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás,
  • Kellemes, jó hangulatú légkör,
  • Önálló döntési jogkör és felelősség,
  • Kihívásokkal teli munkakör,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.