www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉG VEZETŐ

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.

Az elmúlt 3 évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több mint 130 kirendeltségben közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően

cégünk BÉKÉSCSABÁN az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Értékesítési tervek megvalósítása, árbevétel növelése
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélélmény biztosítása
  • A kirendeltség operatív irányítása, zavartalan működtetése
  • Működési standardok és szabályok betartása és betartatása
  • A napi kiszállítások felügyelete, kiszállítói körök optimalizálása
  • 15 fős kirendeltségi csapat irányítása, motiválása, fejlesztése
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves – értékesítési – vezetői gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Kimagasló kommunikációs és vezetői készségek
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Egy piacvezető vállalat biztos háttere
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Családbarát és kiszámítható munkaidő
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Önálló döntési jogkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)
a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő