www.cvonline.hu

Kirendeltség Vezető - Zalaegerszeg

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.18.
Hirdetés azonosító: 978674
lejárt

Kirendeltség Vezetőt keresünk,folyamatosan bővülő csapatunkba!

Elvárások:

  • Te vagy az ideális jelölt,ha lendületes,tenni vágyó és ambiciózus vagy.
  • Szeretnél szakmailag fejlődni és vezetői tapasztalatot szerezni.
  • Téged keresünk,ha már van vezetői tapasztalatod és nem ismersz lehetetlent.
  • Jól tudsz csapatot építeni és élvezed amit csinálsz.
  • Határozott,kommunikatív,jó szervező készséggel vagy megáldva.
  • MS-Office programokat jól kezeled.
  • Problémamegoldó képességed határtalan.
  • B-kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezel.

Feladatok:

  • Megbízókkal,ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Innovatív,toborzási feladatok és megoldások.
  • Napi munka megszervezése,a csapat bővítése,támogatása.
  • Jelentések készítése a felső vezetők felé.
  • Hideg hívások sikerének ösztönzése.
  • Üzletfejlesztés,személyes találkozók szervezése.
  • Megbeszéléseken és belső képzéseken való részvétel.

Előny:

  • Humán erőforrás ismeretek és munkaügyben való jártasság.
  • Toborzásban,kiválasztásban,interjúztatásokban szerzett tapasztalat.
  • Sikerorientált,kitartó személyiség.
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség.
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Laptop + mobiltelefon,
  • Motivációt és csapatszellemet növelő belső képezések,
  • Vezetői értekezletek,
  • Saját,újító ötletek előterjesztése,
  • Kreatív szemléletmód elfogadása,
  • Fiatalos,lendületes csapatban való munkavégzés,
  • Céges rendezvényeken való részvétel.
  • Útiköltségtérítés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed,küldd el fényképes,szakmai önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu