www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉG-VEZETŐ (MOSONMAGYARÓVÁR) (7129)

  • A hirdetés 866 napja lejárt

A Pannon-Work  Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári irodájába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kirendeltség-vezető
(Mosonmagyaróvár)

Elvárások:
•felsőfokú szakirányú végzettség (személyügyi szervező, andragógia stb.)
•aktív középfokú német nyelvismeret
•alapvető munkajogi, munkaügyi ismeretek
•B. kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
•nagyfokú stressz tűrő képesség

Előny:
•vezetői tapasztalat
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•bér- tb ügyintézői végzettség

Feladatok:
•A mosomagyaróvári kirendeltség zavartalan működésének biztosítása
•A kirendeltségen dolgozó kollégák munkájának szakmai irányítása és ellenőrzése
•A cég partnereivel történő folyamatos kapcsolattartás, új igények feltérképezése
•A munkaügyi adminisztráció ellenőrzése, szakmai segítése
•Részvétel az előírt vezetői értekezleteken, továbbképzéseken.
•Közreműködés a be nem folyt követelések realizálásában.

Munkarend:
Kötetlen munkaidő, igazodva a partnerigényekhez.

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint
•3 hónap próbaidő lejárta után Cafetéria rendszerben választható egyéb adómentes juttatások
•Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:
•A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári irodájában.

Jelentkezési határidő:
•Pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése mail címre várjuk.
•Érdeklődni lehet 8-16 óra között a 36 70 9426-064-es telefonszámon Nyikosné Kovács Melindánál.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -