www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1081885

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KIRENDELTSÉG VEZETŐ (Mezőgazdasági gép szerviz) PNY-267

Feladatok:
  • Szerviz munkájának TELJES KÖRŰ irányítása;
  • Munkaerő kapacitás tervezés;
  • Minőségi, hatékony munkavégzés biztosítása;
  • Kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel;
  • Ajánlatok készítésének műszaki támogatása;
  • Szerelők munkájának FELÜGYELETE.

Elvárások:
  • Középfokú GÉPÉSZ végzettség (gépészmérnök előny);
  • Angol alapfokú nyelvtudás előny;
  • Minimum 3 év tapasztalat FÖLDMUNKAGÉPEK, MEZŐGAZDASÁGI gépekhez, HASZONJÁRMŰVEKHEZ kapcsolódó, szerviz, üzemeltetési vagy fenntartási tapasztalat;
  • Megfelelő fellépés, kiváló kommunikációs készségek;
  • Agilitás, képesség tervezett és hatékony, önálló munkavégzésre.

Munkavégzés helye: Somogy megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Somogy