www.cvonline.hu

Kirendeltség vezető - Északkelet-Magyarország

  • A hirdetés 213 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába bővítés miatt keres munkatársat

Kirendeltség vezetőt

Munkavégzés helye:

  • Északkelet-Magyarország

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új ügyfelek akvizíciója, tárgyalások lebonyolítása

  • Pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése

  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás

  • Üzleti terv megvalósítása, illetve a tervezésben való részvétel

  • Gyors, rugalmas és minőségi szolgáltatás biztosításával a partnerek elégedettségi szintjének elérése, növelése

  • Munkatársak szakmai irányítása, koordinálása, képzésük, fejlesztésük támogatása

  • Cégen belüli szakmai konzultáció és együttműködés az érintett munkatársakkal

  • Felelősségi körével összefüggő jelentések, adatszolgáltatások készítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség

  • Üzletfejlesztésben, szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség

  • Jó  kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Erős értékesítési attitűd

  • Teljesítmény-orientált személyiség

  • Mozgósítható kapcsolati tőke HR vezetők és első számú vezetők körében

  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség

  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.