www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉG-VEZETŐ (7063)

  • A hirdetés 673 napja lejárt

A Pannon-Work  Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári irodájába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kirendeltség-vezető

Elvárások:

•minimum érettségi
•B. kategóriás jogosítvány
•középfokú német nyelvismeret
•egy éves vezetői tapasztalat
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•rugalmasság
•problémamegoldó képesség
•kiváló kommunikációs készség
•stressz tűrés

Feladatok:

•Részvétel a szervezeti egység (kirendeltség) éves üzleti tervének előkészítésében.
•A szervezeti egység munkájának napi irányítása, ellenőrzése.
•Ajánlatok készítés, Munkaerő-kölcsönzési és Megbízási Szerződések megkötése, módosítása, szükség szerint újratárgyalása, esetleg megszüntetése.
•Kiemelt megbízókkal heti, havi kapcsolattartás.
•A projektvezetők teljesítéseinek nyomon követése, folyamatos ellenőrzése és időszakos értékelése.
•A kirendeltségi projektvezetők, ügyfélszolgálatosok szakmai támogatása.
•A projektvezetői elszámolások ellenőrzése.
•Részvétel az előírt vezetői értekezleteken, továbbképzéseken.
•Közreműködés a be nem folyt követelések realizálásában.

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkába állás időpontja: azonnal

-személyesen: Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. (Műv.Ház)
-önéletrajzzal, bérigény megjelölésével: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -