www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉG VEZETŐ (6115)

  • A hirdetés 1323 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. debreceni telephelyére kirendeltség vezetőt keres.

Feladatok:
•Elsősorban szolgáltatásaink értékesítése
•Operatív részvétel az iroda munkájában
•Kapcsolattartás a régióvezetővel
•Az irodai tevékenység feladatainak koordinálása

Elvárások
•Értékesítésben szerzett tapasztalat
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret és jártasság
•Pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség
•Képesség önálló és csapatbeli munkavégzésre

Előnyt jelent:
•Széles, kiterjedt kapcsolati rendszer
•Munkaerő-kölcsönzésben való jártasság
•Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Debrecen

•fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével: E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória -