www.cvonline.hu

KIRENDELTSÉG VEZETŐ – Kiskunhalas

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.

Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növeke-désnek köszönhetően cégünk új kirendeltség nyitása céljából

KISKUNHALASON

KIRENDELTSÉG VEZETŐ

pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • Értékesítési tervek megvalósítása, árbevétel növelése
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • A kirendeltség teljeskörű operatív irányítása
  • 4-6 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves értékesítési területen szerzett vezetői gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Kimagasló kommunikációs és vezetői készségek
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Önálló döntési jogkör
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a „Jelentkezés” gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Munkavégzés helye Kiskunhalas
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Bács-Kiskun