www.cvonline.hu

KIR-MIR-MEBIR és Projekt Vezető

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Az Ecomissio Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban vagy környékén lakó munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • az Integrált KIR-MIR-MEBIR rendszer működtetése, fejlesztése, irányítása és ellenőrzése a Kézikönyvben és az Eljárás utasításokban leírtak szerint,
  • a KIR-MIR-MEBIR megbízott munkájának irányítása, támogatása a Kézikönyv, az Eljárás utasítások, nyilvántartások, bevallások és auditok tekintetében,
  • minőség és környezeti célok, programok kitűzése, irányítása, a teljesítések ellenőrzése,
  • a vállalat működésével kapcsolatos beruházási, felújítási tevékenység, hatékonyság növelő dolgozói újítási javaslatok irányítása, szervezése, (értékesítés, üzemvitel, beruházás) kiemelten a meglévő és új hulladék kezelési technológiák fejlesztése és bevezetése tekintetében.

Elvárások:

  • vegyészmérnök végzettség,
  • KIR-MIR-MEBIR területen eltöltött minimum 3 év gyakorlat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • projektirányítási tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat

Jelentkezni 2015. november 20-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Tiszaújváros
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol