www.cvonline.hu

KIR-MIR-MEBIR és Projekt Vezető

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Az

Ecomissio Kft.

magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője kollégákat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • az Integrált KIR-MIR-MEBIR rendszer működtetése, fejlesztése, irányítása és ellenőrzése a Kézikönyvben és az Eljárás utasításokban leírtak szerint
  • a KIR-MIR-MEBIR megbízott munkájának irányítása, támogatása a Kézikönyv, az Eljárás utasítások, nyilvántartások, bevallások és auditok tekintetében
  • minőség és környezeti célok, programok kitűzése, irányítása, a teljesítések ellenőrzése
  • a vállalat működésével kapcsolatos beruházási, felújítási tevékenység, hatékonyság növelő dolgozói újítási javaslatok irányítása, szervezése, (értékesítés, üzemvitel, beruházás) kiemelten a meglévő és új hulladék kezelési technológiák fejlesztése és bevezetése tekintetében

Elvárások:

  • KIR-MIR-MEBIR területen eltöltött minimum 3 év gyakorlat
  • projektirányítási tapasztalat

Előnyt jelent:

  • hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat
  • vegyészmérnök végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Jelentkezni 2016. október 14-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.