www.cvonline.hu

Kintlévőségkezelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

Vevőszámlák (AR) figyelemmel kísérése, limitfigyelés
Nagyvállalati ügyfelekkel való kapcsolattartás, felszólítás a teljesítésre
Hibás számlával kapcsolatos problémamegoldás
A számlázási és az értékesítési osztállyal való szoros együttműködés
Pénzügyi riportok készítésében való közreműködés

Elvárások:

Kintlévőségkezelésben (collection-ben/ credit controlling-ban) szerzett 2-3 éves tapasztalat
Felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség nem feltétel)
Magabiztos (legalább erős középfokú) nyelvtudás
Excel tudás

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Fiatalos, családias, összetartó csapat, akikkel számos közös programokon vehetsz részt
A város szívében dolgozhatsz
Cégen belüli fejlődés
Vállalaton belüli mozgási lehetőség, akár nemzetközi vonalon

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -