www.cvonline.hu

Kintlévőségkezelő

  • A hirdetés 770 napja lejárt

          Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

          keres

          KINTLÉVŐSÉGKEZELŐ

          munkatársat

Feladatok:

  • számlakövetelések behajtása elsősorban telefonon (bejövő és kimenő hívások);
  • események és fizetési ígéretek rögzítése rendszerünkben;
  • részletfizetési szerződések előkészítése és folyamatos nyomon követése;
  • fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése;
  • behajtással kapcsolatos adminisztráció, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése;
  • folyószámla egyeztetés;
  • fizetési felszólítások elkészítése és kiküldése;
  • tartozás anyagának előkészítése és átadása jogi eljárás elindításához.

Elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség;
  • legalább 1 éves, behajtási / követeléskezelői területen megszerzett tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • jó problémamegoldó készség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • megbízható, precíz, hatékony, felelősségteljes munkavégzés;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • önálló munkavégzés;
  • kihívással teli munkakör;
  • fejlődési lehetőség.

A jelentkezők fényképpel ellátott önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igényét, a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk E-mail cím megjelenítése