www.cvonline.hu

Kintlévőségkezelő munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.27.
Hirdetés azonosító: 1066272

Magyarország legdinamikusabban fejlődő autóüveg javítással, szélvédő javítással, szélvédő cserével foglalkozó vállalkozása keres új munkatársat.

Feladatok:

- Kifizetetlen egyenlegek riport (vevők) lekérdezése
- Ügyfelek felkeresése, telefonon, e-mailen
- Egyenlegek egyeztetése és eltérések tisztázása, hiánypótlás
- Ügyfél válaszok nyomon követése, ismételt felkeresése
- Szükség esetén fizetési ütemezés egyeztetése a vevővel

Elvárások:

- Priorizálás fontosságának felismerése
- Udvariasság, illem, megfelelő kommunikációs stílus
- Angol nyelvtudás -előnyt jelent
- MS Excel ismeretek
- Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Változatos feladatok, szakmai kihívások
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a