www.cvonline.hu

KINTLÉVŐSÉG KÖNYVELŐ-ELEMZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 975981

Csomagolóeszköz gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vevői kintlévőségek könyvelése Oracle AR rendszerben
  • AR modul összeegyeztetése a GL-el
  • Heti cash-flow tervezés – együttműködés az AP csapattal
  • Vevői kifizetések teljesítésének nyomon követése, számlák kezelése, kimutatások és figyelmeztetések kiküldése
  • Együttműködés a kintlévőség kezelő csoporttal
  • Riportálás a vállalat pénzügyi-számviteli vezetője felé, továbbá az ő munkájának segítése

Elvárások

  • Pénzügyi ismeretek, középfokú és/vagy felsőfokú végzettség (pénzügy-számvitel, könyvelés, gazdaság), és/vagy 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol és német nyelvtudás
  • Stabil számítógépes ismeretek (MS Office, Oracle)
  • Képesség prioritási sorrend felállítása, feladatok időben történő végrehajtására

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, teljesítménnyel és tudással arányos jövedelem
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Változatos és nagyfokú önállóságot igénylő munka

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KINTLÉVŐSÉG KÖNYVELŐ-ELEMZŐ, Székesfehérvár