www.cvonline.hu

Kintlévőség kezelő

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Az AMC Networks International Central Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: Film Mánia, Film Café, MGM, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, SPORT M, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika és C8.

Cégünk Terjesztési csapata új munkatársat keres

az alábbi feladatkörbe:

Feladatok:

  • Kintlévőségek kezelése, valamint a behajtással kapcsolatos teljes körű ügyintézés és adminisztratív tevékenységek ellátása a magyarországi ügyfelek körében
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal szóban és írásban egyaránt
  • Behajtási folyamatok nyomon követése, aktív részvétel a folyamat hatékonyabbá tételében
  • Vevői számlák pénzügyi státuszának felülvizsgálata, teljesítés késése esetén kapcsolatfelvétel
  • Fizetési felszólító levelek generálása, megküldése partnereink részére
  • Utalások után követése, téves utalások átvezettetése
  • Előfizetői adatok rögzítése
  • Felszámolási eljárásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés, szükséges iratok összegyűjtése,- jogi osztály támogatása
  • Audit folyamatok nyomon követése
  • Kintlévőségi jelentések,- kimutatások készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség preferáltan gazdasági területen
  • Legalább 2 éves pénzügyi, behajtási területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Magabiztos, legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiemelten Excel
  • Kezdeményező, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stressz-tűrő képesség
  • Precizitás
  • Határozott, magabiztos fellépés

Amennyiben pályázatunk érdeklődését felkeltette, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol