www.cvonline.hu

Kintlévőség kezelő

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Ügyfelünk, egy dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű vállalat, mely meghatározó szerepet tölt be a mosdóhigéniai és munkaruházati piacon. Megbízásukból keresünk munkatársat az alábbi feladatkörök ellátására:

Feladatok:

  • Késedelmes ügyfelek telefonon, írásban történő megkeresése;
  • Behajtás során jelzett információk regisztrálása, dokumentálása, riportálása;
  • A nem fizetés következményeinek ismertetése;
  • Kapcsolattartás a jogi osztállyal, külső behajtó céggel;
  • Belső adatbázis kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív és riportálási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Jó kommunikációs készség és kapcsolatteremtés;
  • Ügyfélkezelésben, pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret;
  • Angol vagy német nyelvtudás előny.

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozició, kérem, küldje el magyar nyelvű, szakmai önelétrajzát az alábbi e-mail címre.

Tel: +36 1 8833 560

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Honlap: Link megjelenítése