www.cvonline.hu

KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ

  • Company_icon Waberer's International Nyrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat

Feladatok

  • késedelmes ügyfelek telefonon, írásban történő megkeresése
  • behajtás során jelzett információk regisztrálása, dokumentálása, riportálása
  • a nemfizetés következményeinek ismertetése
  • jogi osztállyal, külső követeléskezelő céggel való kapcsolattartás

Elvárások

  • legalább középfokú pénzügyi vagy logisztikai végzettség
  • középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent

  • vállalati behajtásban, illetve pénzügyi vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • monotónia és stressz tűrése
  • terhelhetőség
  • ambíciózusság
  • kommunikációs és problémamegoldó képesség
Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai szakértő, Szállítási ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázatkezelő, Pénzügyi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német