www.cvonline.hu

KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 1098731

Fejér megyei neves műanyag fröccsöntéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalat megbízásából keresünk munkatársat határozott idejű szerződéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A behajtási folyamatok végrehajtása
  • Az ügyfelek fizetési teljesítéseinek és a kiküldött számlák státuszának nyomon követése
  • Emlékeztetők küldése a vevőknek
  • Heti készpénz előrejelzések készítése
  • A vállalati információk frissítése a meglévő és új ügyfelekről

Elvárások

  • Folyékony német és tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzügyi diploma
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressztűrő-képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazás
  • Jó munkafeltételek
  • Határozott idejű munkaszerződés

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ, Fejér megye