www.cvonline.hu

Kintlévőség Kezelő

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves pénzügyi adminisztrációs tapasztalat,
  • Középfokú szakirányú közgazdasági végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező és nyitott személyiség,
  • Segítőkész, csapatjátékos, megbízható, precíz,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook).

Amit kínálunk:

  • Szakmai tréningek és belső karrierprogram egy stabil, multinacionális cégnél,
  • Fejlődési lehetőség, gyakorlat és sikerélmény hosszabb távú feladatokban
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is,
  • Versenyképes fix alapbér, szakértői bónusz, Cafetéria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás.

Feladatok:

  • Nyitott vevőszámlák adminisztrációja, kezelése, nyomon követése
  • Követelések behajtása, kompenzáció elvégzése
  • Partnerek tájékoztatása, kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Riportok/pénzügyi kimutatások készítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Kintlévőség kezelő pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol