www.cvonline.hu

Kintlévőség Kezelő / Számlázó Munkatárs

  • A hirdetés 991 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként pénzügyi csoportunkba

Kintlévőség Kezelő / Számlázó Munkatársat

keresünk.

Feladatok:

  • Kintlévőségek kezelése, valamint a behajtással kapcsolatos teljes körű ügyintézés és adminisztratív tevékenységek ellátása
  • Napi folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Vevői számlák pénzügyi státuszának felülvizsgálata, teljesítés késése esetén kapcsolatfelvétel
  • Fizetési felszólító levelek generálása, megküldése partnereink részére
  • Utalások után követése, téves utalások átvezettetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal szóban és írásban egyaránt
  • Behajtási folyamatok nyomon követése, aktív részvétel a folyamat hatékonyabbá tételében
  • Fizetési meghagyáshoz anyagok összeállítása, pénzügyi levelek kiküldése, jogerőre emelkedett ügyek átadása végrehajtásra
  • Szállításszüneteltetésről információ küldés
  • Riportok, kintlévőségi jelentések, kimutatások készítése
  • Vevő egyeztetés könyveléssel
  • Heti várható bevétel prognosztizálása
  • Alvállalkozói telefonszámla továbbszámlázás
  • PDA továbbszámlázás
  • Webbase havidíj továbbszámlázása
  • Alvállalkozókkal történő elszámolás, kompenzációk elkészítése
  • PDA, telefonszámla, csomagbiztosítás elhatárolások készítése
  • Csomagbiztosítás továbbszámlázása
  • Telefonszámla könyvelői táblázat elkészítése
  • Telefonszámla keretösszeg túllépések továbbszámlázása
  • Cégvezetők feketelista vezetése és megküldése a vezetés és a biztonság részére

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves pénzügyi, behajtási területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi-számviteli alapismeretek
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő