www.cvonline.hu

Kintlévőség kezelő referens (Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1044228

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Telefonos behajtás
  • Ki és visszakapcsolási folyamat kezelése
  • Védendő fogyasztókkal kapcsolatos ügykezelés
  • Jogi és cégbírósági eljárások folyamatának kezelése

Elvárások:

  • Középfokú érettségi
  • Közgazdasági végzettség előnyt jelent
  • SAP ismeret, gyakorlat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a Link megjelenítése címre!