www.cvonline.hu

Kintlévőség-kezelő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 822133

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő multinacionális követeléskezelő partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Telefonon történő kapcsolattartás elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel,
  • Határidőn túli számla-állomány hatékony kezelése, érvényesítése,
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése,
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása.
Elvárások:
  • A felvétel feltétele a pénzügyi szolgáltatás közvetítő PSZÁF tanúsítvány megléte, vagy felsőfokú végzettség (teljes egészében megszerzett közgazdász/ pénzügyi/ jogi diploma),
  • elengedhetetlen a Call centerben, illetve telefonos ügyfélszolgálaton szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • eredményorientáltság,
  • kétműszakos munkarend vállalása.
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
  • multinacionális környezet,
  • fiatalos csapat,
  • fix bérezés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: H-P váltott műszakban: 8:00-16:30 és 11:30-20:00.
  • Referencia szám: IJ-01
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.