www.cvonline.hu

Kintlévőség-kezelő munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 810259

Partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ügyfelek telefonon keresztül történő megkeresése,
  • adatok egyeztetése,
  • fizetési késedelemről való informálás,
  • tájékoztatás a lehetőségekről, feltételekről,
  • fizetési egyezség elérése,
  • megállapodások készítése az adósságok rendezésére,
  • megállapodások betartásának nyomon követése,
  • hivatalos levelezés lebonyolítása,
  • adminisztrációs feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség,
  • elengedhetetlen a Call centerben, illetve telefonos ügyfélszolgálaton szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • eredményorientáltság.
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony vagy lehetőség részmunkaidős foglalkoztatásra, így kismamák és megváltozott munkaképességű álláskeresők részére is ideális, rugalmas pozíció,
  • fiatalos csapat,
  • fix alapbér + cafetéria.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 30 vagy 40 órás munkaidő.
  • Referencia szám: KK-01
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül