www.cvonline.hu
Kintlévőség kezelő munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.09.
Jelentkezési határidő: 2014.03.11.
Hirdetés azonosító: 747251
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális hátterű partnercégünkhöz keresünk Kintlévőség kezelő munkatársat

Feladatok:

- lejárt számlák, nem fizető ügyfelek folyamatos nyomon követése
- egyeztetések az adós partnerekkel levélben és telefonon (lakossági ügyfelek)
- fizetési felszólítások elkészítése, kiküldése
- egyenlegkiküldés partnerek részére
- riporting feladatok
- pénzügyi csoportvezető munkájának támogatása

Munkavégzés helye: Budaörs

Követelmények
- középfokú végzettség (pénzügyi előny)
- minimum 2 év tapasztalat követeléskezelés, behajtás területén
- könyvelési alapismeretek
- angol nyelv alapfokú ismerete
- rátermett, nyitott személyiség
- Ms Office alkalmazásokban való jártasság
- nagyfokú terhelhetőség