www.cvonline.hu
Kintlévőség kezelő könyvelő / elemző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.10.05.
Hirdetés azonosító: 975197
lejárt

Székesfehérváron tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk kollégát 2-3 éves határozott időre az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

A cégcsoporton belül a magyar és a német kintlévőségek nyomon követése

Számlák gyűjtése, nyilatkozatok és emlékeztetők küldése

Ügyfelek Oracle rendszerben való rögzítése

Társosztályokkal való szoros együttműködés

Riportok készítése

Elvárások:

Számviteli, pénzügyi vagy közgazdasági középfokú / felsőfokú végzettség vagy 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

Mérlegképes könyvelői végzettség előny

Legalább középfokú angol és német nyelvtudás

Kiváló számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Oracle)

Pontos, precíz munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.