www.cvonline.hu

Építsd tovább velünk a karriered!

Pozíció: Kintlevőség kezelő (Credit Collector) Diák/Gyakornok

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • Egy dinamikus, fiatal csapat tagja lenni, akik nyitottak a változásokra?
  • Az egyetemen szerzett elméleti tudásod mellé gyakorlati tapasztalatot is szerezni?
  • Előnyt élvezni a munkaerőpiacon az egyetem befejezése után azáltal, hogy részt veszel egy nagyvállalat mindennapi munkájában?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden!

Amennyiben a fenti kérdések közül valamelyik Rád is vonatkozik, akkor ragadd meg a lehetőséget és jelentkezz az Arconic-Köfém Kft. Shared Service üzletágához!

Az Arconic Globális Üzleti Szolgáltató Központja az európai és észak-amerikai lokációknak végez adminisztratív és üzleti szolgáltatásokat Székesfehérváron. Ebben a fiatalos csapatban mindenki megtalálhatja kompetenciáinak és személyiségének megfelelő karriercéljait.

Feladataid egy átlagos napon:

  • Aktív részvétel a Credit osztály adminisztratív feladatainak elvégzésében;
  • Kintlévőség kezelési folyamatok napi szintű támogatása;
  • Vevő minősítések, hitelkeret javaslatok előkészítése.

76 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

Amit várunk:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony fennállása;
  • Heti 4-5 munkanap vállalása, legalább napi 6 órában;
  • Minimum középszintű angol nyelvismeret;
  • MS Office, főként Excel ismerete;
  • Precizitás.

Előnyt jelent:

  • További európai nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Megfelelő teljesítmény esetén későbbi főállású munkalehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Szakmai gyakorlat igazolása.
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Hitelspecialista, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Kontroller, Pénzügyi kontroller
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok