www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1046124
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KINTLÉVŐSÉG KEZELÉSI VEZETŐ/SZAKÉRTŐ (Debt/Cash Collection, Credit Risk, Accounts Receivable)

Feladatok:
  • A hitelpolitika felügyelete, hatékony eljárások bevezetése a hitelpolitika és követelés kezelés/behajtás területén;
  • A partnerek pénzügyi helyzetének elemzése: pénzügyi garanciák, hitelkeret, hitelbiztosítás összege, kockázati kategória, limitek meghatározása;
  • Együttműködés követelés behajtó cégekkel, biztosítókkal, ügyvédi irodákkal;
  • Folyamatos közreműködés a követelések kezelésében, fizetési meghagyásos eljárások koordinálása;
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal (értékesítés, pénzügy);
  • Folyamatos egyeztetés a hozzárendelt üzleti területek vezetőivel és üzletkötőivel, az egyre hatékonyabb és értékesebb együttműködés érdekében;
  • Kimutatások, statisztikák, riportok készítése.

Elvárások:
  • Főiskolai, egyetemi végzettség;
  • 3-5 éves multinacionális környezetben, TERMELŐ, KERESKEDŐ cégeknél szerzett releváns tapasztalat (KINTLÉVŐSÉG KEZELÉS, CASH / DEBT COLLECTION, CREDIT RISK, AR/ACCOUNTS RECEIVABLE);
  • ERP ismeretek (SAP előnyt jelent);
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Aktív, kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás;
  • Vezetői készségek;
  • Eredményorientált, pontos, megbízható személyiség.

Munkavégzés helye: Debrecen

Tech People LÁBLÉC