www.cvonline.hu

Kintlévőség-kezelési ügyintéző

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei közszolgáltató gazdasági társaság

kintlévőség-kezelési ügyintézőt

keres

Feladatok:

  • ügyfelek kintlévőségeinek kezelése;
  • felszólítási folyamatok előkészítése és lebonyolítása
  • aktív kommunikáció;
  • számlázási és könyvelési feladatok ellátása;
  • partnerek adatainak feldolgozása;
  • gazdasági vezető támogatása;
  • folyamatos egyeztetések és az éves zárások végrehajtásában való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség;
  • önállóság, problémamegoldó képesség;
  • MS Office magas szintű ismerete;
  • egyéb programok kezelésének gyors elsajátítása;
  • gyors betanulás.

Előny:

  • szakirányú végzettség.

Szakmai önéletrajzokat 2015.08.10-ig az alábbi email  címre várjuk.
A pályázat befogadásának feltétele a jövedelem igény megjelölése.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő