www.cvonline.hu

Kintlévőség-kezelési specialista

  • A hirdetés 1107 napja lejárt

Munka megnevezése:

A munkavégzés helye:  Budapest

Munkaidő:  teljes munkaidő

Feladatkör, információk a munkahelyről:

  • megbízóink kintlévőségeinek behajtása, azoknak folyamatos figyelemmel követése
  • ügyféltárgyalások lebonyolítása telefonon
  • fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése, fizetési ígéretek rögzítése
  • a leghatékonyabb követelésérvényesítési eszköz kialakítása, s ügyfélre szabása
  • behajtással kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása

Szükséges végzettség:

  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ-s pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
  • főiskolai végzettség

Elvárások leendő kollégáinkkal szembe:

  • pénzügyi, behajtási területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Önálló, precíz, dinamikus és kitartó munkavégzés, agilis személyiség
  • Kiemelkedő konfliktuskezelési és stressz-tűrő képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Erkölcsi fedhetetlenséget igazoló bizonyítvány szükséges a pozíció elnyeréséhez!

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés
  • Havonta jutalék lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Kapcsolattartó személy: Kis Katalin

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő