www.cvonline.hu

Kintlévőség-kezelési Specialista

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Munka megnevezése: kintlévőség-kezelési specialista
A munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:   teljes munkaidő

Feladatkör, információk a munkahelyről:

  • megbízóink kintlévőségeinek behajtása, azoknak folyamatos figyelemmel követése
  • ügyféltárgyalások lebonyolítása telefonon illetve személyesen
  • fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése, fizetési ígéretek rögzítése
  • a leghatékonyabb követelésérvényesítési eszköz kialakítása, s ügyfélre szabása
  • behajtással kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása

Szükséges végzettség:

  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ
  • főiskolai végzettség

Elvárások leendő kollégáinkkal szembe:

  • Pénzügyi, behajtási területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Önálló, precíz, dinamikus és kitartó munkavégzés, agilis személyiség
  • Kiemelkedő konfliktuskezelési és stressz-tűrő képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Erkölcsi fedhetetlenséget igazoló bizonyítvány szükséges a pozíció elnyeréséhez!

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • 180.000 Ft/hó fix fizetés
  • Havonta jutalék lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Cég neve: Credit Line Group Kft.
Kapcsolattartó személy: Kis Katalin
E-mail: Jelentkezni az akábbi e-mail címen lehet.

Egyéb hasonló állások Önnek
Service Delivery Manager - 14/44

Cégnév elrejtése

Service Delivery Manager 14/44 We are looking...
Budapest, Pest

Irodai asszisztens / Recepciós - INTS/14/41

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi partnerünkhöz...
Törökbálint

Recepciós/Asszisztens - INTS/14/41

Budapest, Törökbálint