Kintlévőség kezelési specialista – Angol - Német (Debrecen) (INTS/3/33)

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

Amerikai tulajdonú multinacionális high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk pénzügy iránt érdeklődő ügyfélközpontú, motivált angolul és németül egyaránt beszélő Kintlévőség kezelési Specialistát.

Feladatok:

  • Vevői számlák pénzügyi státuszának felülvizsgálata, teljesítés késése esetén kapcsolatfelvétel kezdeményezése
  • Külső és belső vevői számlákkal kapcsolatos információk megválaszolása, például másolat biztosítása
  • A cég speciális programjainak használata számlázással kapcsolatos információk és megoldások kutatására
  • Kérdéses ügyek eszkalálása
  • Ágazatokkal való kiváló együttműködés kiépítése
  • Részvétel a hitelezési kérdésekben való döntéshozásban

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy egyetemi végzettség
  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Aktív felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word)
  • Oracle rendszer ismerete előnyt jelent
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent
  • Kiváló szervezőkészség, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Nagyszerű, motiváló juttatási csomag
  • Proaktív, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol