www.cvonline.hu

Kintlévőség kezelési csoportvezető Ref.: 982

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.04.17.
Hirdetés azonosító: 920130
lejárt

A Dologidő Kft. pécsi közműszolgáltató megbízója számára csoportvezető pozícióba keres kollégát kintlévőség kezelési területre.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A kintlévőség kezelési csoport munkájának irányítása

  • Közvetlen kapcsolattartás az érintett partnerekkel

  • A hatályos jogi és belső szabályzatok alapján alkalmazandó intézkedések végrehajtása

  • Partnerreklamációk elbírálásában való részvétel, az azt követően szükséges intézkedések végrehajtása

  • Nyilvántartások, statisztikák készítése, illetve ellenőrzése

  • Az ellenőrzési és kintlévőség-kezelési tevékenységgel kapcsolatban felmerülő megkeresések, ügyintézések ellenőrzése

  • A napi tevékenység dokumentálásához szükséges adminisztráció ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Építészmérnök diploma

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Több év tapasztalat az épülettervezés különböző területein (lakossági, ipari és infrastrukturális)

  • Magas szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

  • Határozott fellépés

  • Nyitott, kommunikatív személyiség

  • Önálló, kezdeményező és eredményorientált szemlélet

  • Célorientált, és hatékony munkavégzésre törekvő attitűd

  • Csapatmunkára való képesség

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Változatos, felelősségteljes munkakör

  • Stabil, nagyvállalati háttér

  • Versenyképes bérezés és juttatások

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu