Kinnlevőség kezelő munkatárs olasz nyelvtudással (Referenciaszám: PJ4872)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1075510

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kinnlevőség kezelő munkatárs olasz nyelvtudással

Feladatok:
- Kinnlevőségek határidőre való begyűjtése
- A kinnlevőség kezelő rendszer működtetése és fejlesztése
- Befizetések nyomonkövetése és adminisztrálása
- Hitelkeret beállítások ellátása
- Problémák esetén kapcsolatfelvétel a Sales osztállyal
- Egyenleg rendezése esetén a visszatartott rendelések feloldása

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Minimum erős középszintű angol és olasz nyelvtudás
- Alapos Excel ismeretek
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előny:
- Pénzügyi-gazdasági végzettség és/vagy tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.