www.cvonline.hu

Kimenőáru ellenőr (BUD224)

  • A hirdetés 672 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Kimenőáru ellenőr

(BUD224)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kimenő termékek minőségellenőrzése
  • Selejtes termékek kezelése
  • Kollégákkal való egyeztetés, együttműködés
  • A termékek csomagolása az előírásoknak megfelelően
  • Munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Munkarend: napi 4-6-8 óra (megegyezés szerint)

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő