www.cvonline.hu

Kimenő számla könyvelés vezető

  • A hirdetés 1188 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Számvitel, könyvelés

területre

munkatársat keres

pozícióba

A MÁV Csoport MÁV Szolgáltató Központ Zrt. leányvállalata országos hálózattal, jelentős regionális pozícióval rendelkezik. A vállalat gazdasági növekedésével összhangban fejleszti számviteli-könyvviteli szervezetét.

A Munkakör célja:

A MÁV vállalatcsoport megújuló szervezetében (SSC jellegű működés) a könyvelt társaságok kimenő számláinak elkészítésével, a követelések hatékony, eredményes behajtásával foglalkozó csoport munkájának vezetése, szakmai irányítása

Feladatok:

  • A szolgáltatási körbe tartozó társaságok számára a kimenő számlázási folyamat irányítása, felügyelete, a hatályos számviteli és adótörvényeknek való megfelelés érvényesítése
  • A követelések behajtásával kapcsolatos feladatok irányítása
  • A kimenő számlázás folyamatának fejlesztése, automatizmusok kialakítása
  • A kapcsolódó főkönyvi egyeztetések, leltárkészítések, háttér könyvelési beállítások felügyelete
  • Éves és évközi zárlati feladatok koordinálása, könyvvizsgálat és egyéb ellenőrzések kiszolgálása
  • Támogató informatikai rendszerek módosítására vonatkozó javaslatok megfogalmazása
  • Folyamatba épített ellenőrzési rendszer működtetése, fejlesztése, vezetői ellenőrzések
  • Szakmai területét érintő projektfeladatokban aktív közreműködés
  • mintegy 30 fős csapat irányítása, munkájának szervezése, szakmai kontrollja

Elvárások:

  • Szakirányú (számvitel) egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Kiemelkedő  számviteli ismeretek (elemi könyveléstől a mérleg összefüggések ismeretéig) megléte alapkövetelmény
  • A szakterületre vonatkozó törvények, jogszabályok naprakész ismerete
  • Alapos MS Office ismeret (excel, word)
  • Számítástechnikai támogatottságú projektmunkákban (kisebb-nagyobb) tapasztalat
  • Logikus, folyamatismereten alapuló gondolkodásmód
  • Dinamikus, proaktív és innovatív személyiség, felelősségteljes hozzáállás
  • Munkatársak motiválása, jó vezetési és szervezési készségek

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Nagyvállalati számviteli rendszer ismerete
  • Regisztrált mérlegképes igazolvány

Gyakorlat:

  • 5 év számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat
  • 3 év vezetői tapasztalat (min. 15 fős szervezet vezetésében)

 Amit mi nyújtani tudunk:

  • szakmai fejlődés támogatása
  • Választható Béren Kívüli Javadalmazási rendszer
  • céges mobil telefon

 Munkavégzés helye:  Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezési határidő:  2014. június 12.

Jelentkezéseket szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő