www.cvonline.hu

Kimenő áru ellenőr

  • A hirdetés 511 napja lejárt

A világ egyik vezető logisztikai szolgáltatójához keresünk Pátyra munkavállalókat az alábbi pozícióba:

(BUD434)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Beérkező áruk mennyiségi, minőségi átvételének pontos végrehajtása, eltérések

dokumentálása, átvétel eredményéről információ továbbítása

  • Kiadásra előkészített áruk mennyiségi, minőségi ellenőrzésének pontos

végrehajtása, eltérések dokumentálása, ellenőrzés eredményéről információ

továbbítása

  • Ellenőrzött kimenő áruk szállításra való felkészítése (csomagolás, azonosító

címkék elhelyezése, szállítási dokumentumok csatolása)

  • Raktári anyagmozgatás képesítésének megfelelő eszközökkel
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok megfelelő, pontos vezetése, kezelése
  • Részvétel készletmegállapító leltárakban
  • Segítségnyújtás azonnali készletellenőrzésekben

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Páty
  • Munkarend: 2 műszak
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Egyéb