www.cvonline.hu

Kikészletező

  • A hirdetés 22 napja lejárt

Szeretne elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Hosszútávon gondolkodik? Várjuk jelentkezését, hogy hozzásegítsük egy új pozíció megszerzéséhez!

A leendő munkatárs feladatai:

  • A folyamatos termelés kiszolgáláshoz szükséges alkatrészek, anyagok megfelelő helyre és időben történő oda- ill. előkészítése.
  • Alkatrészek tárolása, sérülés és hibamentességének figyelése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Általános iskola-
  • Műszaki rajz ismeret és/vagy műszaki rajz alapján történő munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • cafeteria
  • utazás támogatás

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a 06202160043 as telefonszámot hétköznapokon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014