www.cvonline.hu

Kikészletező

  • Frissítve 343 napja

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

A folyamatos termelés kiszolgáláshoz szükséges alkatrészek, anyagok megfelelő helyre és időben történő oda- ill. előkészítése.
Alkatrészek tárolása, sérülés és hibamentességének figyelése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- Általános iskola

- Műszaki rajz ismeret és/vagy műszaki rajz alapján történő munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes jövedelem + cafeteria + utazás támogatás

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a 06202160043 as telefonszámot hétköznapokon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Békés, Békés