www.cvonline.hu

Kikészletező - Orosháza

  • A hirdetés 104 napja lejárt

Hosszú távú, stabil munkát szeretne? Várjuk jelentkezését!

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál

KIKÉSZLETEZŐ POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • A folyamatos termelés kiszolgáláshoz szükséges alkatrészek, anyagok megfelelő helyre és időben történő oda- ill. előkészítése.
  • Alkatrészek tárolása, sérülés és hibamentességének figyelése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Általános iskola
  • Műszaki rajz ismeret és/vagy műszaki rajz alapján történő munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a +36 20 216 00 43-as telefonszámot hétköznapokon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014