www.cvonline.hu

Kijelzőfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.05.
Hirdetés azonosító: 578541

Nemzetközi vezető autóipari partnercégünk bővülő csapatába keresünk kijelzőfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

- modern fedélzeti műszerek és az autóvezetők megfelelőbb tájékoztatását biztosító nagyfelbontású, többfunkciós kijelzők fejlesztése
- analóg és digitális áramkörök tervezése, fejlesztése
- áramköri modulok tesztelése
- gyártóegységek támogatása
- közreműködés hardverfejlesztési folyamatokban

Elvárások:

- villamosmérnöki végzettség
- folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
- méréstechnikai ismeretek
- tapasztalat digitális és analóg áramkörök tervezésében
- nagysebességű digitális kapcsolástechnika ismerete
- gyakorlat mikrokontrolleres alkalmazások tervezésében

Amit kínálunk:

- nemzetközi karrierlehetőség,innovatív környezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- széleskörű Cafeteria juttatás
- nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a