www.cvonline.hu

Kijáró szervizes

  • A hirdetés 667 napja lejárt

A budapesti székhelyű SALIGA Hungary Kft. (Agam hálózati automaták, víztisztítók, vízadagolók forgalmazója), a piac legdinamikusabban fejlődő szereplője, munkatársat keres az alábbi munkakörben:

A jelentkező feladatai:

  • Az automaták felkészítése, telepítése, karbantartása,
  • az esetleges hibák elhárítása cégünk telephelyein, vagy a partnereinknél a helyszínen.
  • Tanácsadás, időszakos karbantartás,
  • alkatrész és szolgáltatás értékesítése,
  • a márka hatékony képviselete és népszerűsítése.

Amit elvárunk:

  • hasonló területen szerzett, minimum 1-2 éves tapasztalat
  • min. B kategóriás jogosítvány
  • precizitás
  • terhelhetőség

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • automaták ismerete
  • háztartási kisgépszerelői tapasztalat
  • vízvezeték szerelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos munka egy nemzetközi csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai életrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el részünkre a következő címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő