www.cvonline.hu

Kijáró szervizes-gépkocsivezető

  • A hirdetés 303 napja lejárt

A ClearWater Kft. teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel munkatársat keres

munkakörbe

Dunakeszi székhelyére.

Olyan munkatársat keresünk, aki egy tettre kész szállítási csapat tagjaként a ClearWater Kft. szolgáltatási tevékenységét a szervizelési feladatok magas színvonalú ellátásával támogatni tudja.

Főbb feladatok:

  • Partnereink napi bejelentései alapján a kihelyezett Coolerek külső helyszínen történő javítása, szervizelése, tisztítása.
  • Csapra szerelhető vízszűrő berendezéseink (POU) telepítése, a telepítéshez szükséges csőhálózat kiépítése.
  • A telephelyen lévő szerviz osztály munkájának segítése Coolerek szervizben történő javítása, szervizelése, tisztítása.
  • Partnereink megrendelései alapján a Társaságunk termékeinek, eszközeinek, berendezéseinek precíz, hatékony kiszállítása, Coolerek és a POU berendezések beüzemelése, visszaszállítása.
  • Készpénzes számlás partnerektől készpénz átvétele, annak elszámolása.
  • Szállításhoz – szervizeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos, precíz elvégzése.
  • Ügyfelek részére a szükséges tájékoztatások megadása a Coolerek és a POU készülékek működtetésével kapcsolatosan felmerülő kérdésekre, illetve egyéb kérdések továbbítása a Call Center osztály felé.
  • A szállításra – szervizelésre igénybevett céges gépjárműnek megfelelő használata, karbantartása.

Szakmai elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség – Mechanikai műszerész
  • Legalább „B” kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló budapesti helyismeret
  • Büntetlen előélet erkölcsi bizonyítvánnyal történő igazolása

Személyi elvárásaink:

  • Erős fizikum, nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz és a tevékenységét felelősséggel, hozzáértéssel ellátó munkavégzés
  • Csapatban való munkavégzés, együttműködés képessége

Előnynek tekintjük:

  • Víz hálózat szerelési gyakorlat, végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi és a szállítási területe

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Változatos munka egy jó csapatban

Amennyiben megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes, önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával.
Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat kizárólag e-mailen, az alábbi email címre várjuk legkésőbb 2016. május 25-ig. Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „kijáró szervizes”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő