www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1026974
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KIJÁRÓ ÉPÍTŐIPARI MUNKAGÉP, MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ -  Nyugat-Dunántúl

Feladatok:
  • MUNKAGÉPEK, MEZŐGAZDASÁGI GÉPEK önálló javítása, karbantartása, felmérése, diagnosztizálása;
  • Gépek teljes körű HELYSZÍNI javítása, karbantartása.

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség (GÉPSZERELŐ, MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ, AUTÓSZERELŐ);
  • Min. 3 év GÉPSZERELŐI, MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐI tapasztalat (mezőgazdasági munkagépjavítás, MÉLYÉPÍTÉS/ÚTÉPÍTŐ GÉPEK, KAMION szerviz);
  • HIDRAULIKUS rendszerek és JÁRMŰELEKTRONIKAI ismeretek;
  • Autóvillamossági ismeretek;
  • Alapfokú angol nyelvismeret előnyt jelent;
  • Nyugat-Dunántúli lakhely;
  • B kategóriás vezetői engedély.

Munkavégzés helye: Szombathely, illetve Nyugat-Dunántúl

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió
Vas