www.cvonline.hu

Kihelyezett banki ügyintéző

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1054343

munkatársat keresünk
Feladatok:
  • Hipermarket áruházban a banki és biztosítási termékek/szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása, ajánlatadás
  • Termékhasználat-ösztönzés, illetve ügyfélmegtartás kezelése
  • Szerződéskötés, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Pontos adminisztrációs készség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag (Fix órabér + ösztönző bérezés)
  • Karrierprogram, valódi szakmai fejlődés

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődésedet és úgy érzed, hogy minden elvárásunknak megfelelsz, kérjük, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat „kihelyezett banki ügyintéző” jeligével a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Tapolca

Egyéb információk:
Egyéb információ: Kezdés megbeszélés alapján Munkaidő: Napi 9 óra Munkanapok száma: 3-5 munkanap/hét, akár hétvégi beosztással