www.cvonline.hu

Kihelyezett banki ügyintéző

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1039836

Magyarországon 1994 óta jelen lévő nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc és a magyar bankpiac egyik meghatározó szereplőjének 7. éve sikeresen működő projektjéhez munkatársakat keresünk.
Feladatok:
  • Hipermarket áruházban a banki és biztosítási termékek/szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása, ajánlatadás
  • Termékhasználat-ösztönzés, illetve ügyfélmegtartás kezelése
  • Szerződéskötés, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Értékesítési véna
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Pontos adminisztrációs készség
  • Ambiciózus személyiség

Juttatások:
  • Megfelelő végzettség hiányában hatósági képzések biztosítása, amelynek költségét a cégünk teljes egészében átvállal
  • Karrierprogram, valódi szakmai fejlődés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag (Fix órabér + ösztönző bérezés)
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Heti 20-40 óra munkavégzés lehetősége
  • Rugalmas, előre egyeztetett munkaidő-beosztás

Előnyök:
  • Pénzügyi vagy biztosítási végzettség
  • MNB hatósági vizsga (régi PSZÁF vizsga), vagy ezt kiváltó felsőfokú végzettség

  • Amennyiben a kínált bármelyik pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásnak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu