www.cvonline.hu

Kihelyezett banki tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.03.
Hirdetés azonosító: 1102038

Pénzügyi Partnerünk részére keresünk munkatársat
Feladatok:
  • Banki szolgáltatások bemutatása, ügyintézése
  • Vásárlók tájékoztatása előnyökről, kedvezményekről, kondíciókról
  • Banki szolgáltatások igénylésével összefüggő adminisztráció
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:
  • MNB (régi nevén PSZÁF tanúsítvány) vagy azt kiváltó banki-, pénzügyi végzettség
  • Érdeklődés a műszaki termékek és pénzügy világa iránt
  • Bátor, magabiztos személyiség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag (garantált fix bér a betanulás első 2 hónapjában)
  • Termékismereti és értékesítés technikai képzéseken való részvétel
  • Szükséges tanfolyamok díjtalan biztosítása
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Fix helyen, hipermarket áruházban
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest