www.cvonline.hu

Kihelyezett Árufelelős

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

A Würth Szereléstechnika Kft. fémipari üzletágába

Kihelyezett árufelelős

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Általános raktári feladatok, tevékenységek elvégzése pontos és szakszerű módon
  • Értékesítés orientált kapcsolattartás az  ügyfelekkel
  • Információgyűjtés, elégedettség mérése
  • Vevőink megtartásában való aktív részvétel
  • Listák, nyilvántartások számítógépes kezelése

Amit kínálunk:

  • Dinamikus környezet, stabil nemzetközi háttér
  • Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Értékesítői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek; MS
  • Office / kiemelten Excel valós gyakorlati tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Közvetlen személyiség

Előnyök:

  • Raktározási tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Észak-nyugat Magyarország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel ellátottfényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.
Würth Szereléstechnika Kft. –Tóth Gábor Miklós - HR Generalista