www.cvonline.hu

Kifizetés kezelő Specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1089197
lejárt

Kifizetés Kezelő Specialista pozícióba keresünk munkavállalót multinacionális partnerünk budapesti üzleti kiszolgáló központjába, mely globálisan piacvezető szerepet tölt be a szórakoztatóipari elektronikai termékek gyártásának területén. Partnerünk növekvő igények kielégítésére keres hosszú távra Kifizetés Kezelő Specialistát.

Megbízónk tapasztalattal arányos fizetést, cafeteriát, rendszeres tréningeket, kiszámítható karrierpályát, valamint támogató csapaton kínál a megfelelő jelölt számára.

A legfontosabb feladatai a Kifizetés Kezelő Specialistának:
  • Ország specifikus jóváíró számlák lekérdezése
  • Kifizetések ellenőrzése és menedzselése
  • Visszatérítések vizsgálata, valamint jóváhagyása
  • CTM csapat tagjaként aktív részvétel a felmerülő problémák kezelésében

 Legfontosabb elvárások a Kifizetés Kezelő Specialistával szemben:

  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Analitikus szemléletmód
  • SAP rendszer ismerete előny

  Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.