www.cvonline.hu

Kiemelt vállalkozási menedzser (Ref.:723)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.
Hirdetés azonosító: 828577
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei energiaszolgáltatásban kiemelkedő szerepet betöltő megbízója számára olyan munkatársakat keres, akik szaktudásukkal és talpraesettségükkel

tovább tudják erősíteni a cég dolgozóinak csapatát

munkakörben.

A leendő munkatárs feladatai

  • Piackutatás, kapcsolatépítés
  • Tenderek, árajánlatok és vállalkozói szerződések készítése Minőségirányítási, munkavédelmi és környezetvédelmi szabályzatok és előírások betartása és betartatása A felmerülő szabálytalanságok, veszéllyel járó helyzetek jelentése a munkavédelmi felelősnek

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Műszaki vagy gazdasági területen szerezett diploma ipari környezetben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek Integrált vállalatirányítási rendszerrel szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés
  • Kezdeményező készség, újszerű gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontúság, rendszerszemlélet
  • Motivációs képesség

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu